1STAGE VESTLUS


Iga kuu istume maha ühe andeka inimesega, et hubases õhkkonnas vestelda tema elust, tööst, loovusest ja harjumustest.

See ei ole intervjuu, ega küsitlus. See on vestlus. Sukeldume sügavale meie külalise mõttemaailma. Nende intiimsete ja ausate vestluste eesmärk on olla inspiratsiooniks nii meile endale, kui ka vestluse vaatajale.

"1STAGE vestlus" on mõneti isekas projekt. Teeme seda sellepärast, et õppida inimestelt, kes huvitavad meid ennastki. Nendelt isikutelt küsime küsimusi, mis tõeliselt ka meile huvi pakuvad. Tihti soovivad nendele samadele siirastele ja tõelistele küsimustele vastust saada ka tuhanded teised inimesed. Tunneme, et sellega saame kõigile kasulikud olla.

Meie külalised on pärit erinevatest eluvaldkondadest: meelelahutus, ettevõtlus, sport, kunstid, muusika, film, teater jpm.


VESTLUS #7 - Johann Urb

Kas märksõnad “mindfulness", “tänulikkus" ja "Eesti mees teisel pool ookeanit tegusid tegemas” tekitavad sinus elevust? Kui jah, siis meil on midagi sulle. 


1STAGE Vestlus #7 on teie ees. Johann Urb on suure osa oma elust pühendanud sellele, et luua tasakaal keha ja hinge vahel. Mida huvitavat on ta sellel teel õppinud? Vaata järgi! 

VESTLUS #6 - Saskia Alusalu

Saskia Alusalu on eeskujuks paljudele noortele sportlastele. Kuidas noor neiu läks oma unistusi püüdma ja mis on taganud jätkusuutlikkuse, et olla tipus? Proovisime nendele küsimustele vestluse käigus vastust leida. 

Head vaatamist! 

VESTLUS #5 - Kristel Kruustük

1STAGE vestluse toolile on saabunud juba viies külaline. Pange ennast valmis tõeliselt inspireerivaks vestluseks. Seekordne vestluspartner lõi juba 23-aastaselt idufirma, läbi mille on temast kasvanud üks Eesti edukamaid naisettevõtjaid. See tegus ja ettevõtlik naine on ei keegi muu, kui Kristel Kruustük! 

Vestlesime teemadel nagu mentorlus, väljakutsed, hirmudega tegelemine, ettevõtlus ja muidugi harjumused. Nautige!

VESTLUS #4 - Daniel Levi Viinalass

"Meie väärtus ei seisne ainult selles mida me teeme, vaid ka selles, kes oleme." 

1STAGE on kevadunest ärganud ning jätkame inspireerivate persoonidega vestlemist. Neljas külaline on särasilmne muusik ja õhtujuht - Daniel Levi Viinalass! Vestlesime muusiku elust, rõõmsatest hetkedest, potentsiaali realiseerimisest ja paljust muust.

VESTLUS #3 - Yoko Alender

“Läbi elu olen püüdnud vastata küsimusele - kelleks tahan saada? Hiljuti olen jõudnud tõdemuseni, et tahan saada iseendaks."Poliitik, arhitekt, joogatreener, lapsevanem. Need on vaid mõned rollid, läbi mille Yoko liigub iseendaks saamise poole. Rollidele ja positsioonidele Yoko aga suurt tähtsust ei omanda. 

Meil on suurim rõõm esitleda teile väga põnevat ja sisukat vestlust. Edukat vaatamist!

VESTLUS #2 - Eia Uus

1STAGE vestluse teine külaline on inspireeriv kirjanik Eia Uus. Lisaks aktiivsele kirjanikutööle juhib Eia igapäevaselt kirjastuse tööd (Postimees Kirjastus). Seekordses vestluses arutleme teemadel nagu kirjaniku elu, autentsus artisti loomingus ja nõuanded alustavale kirjanikule. Loomulikult põrgatasime mõtteid ka meie vestluste läbivatel teemadel - harjumused ja loovus.

VESTLUS #1 - Sander Rebane

1STAGE vestluse esimene külaline on andekas näitleja Sander Rebane. Lisaks näitlemisele tegeleb Sander ka mitmete teiste loominguliste tegevustega, näiteks dramaturgia ja fotograafiaga. Vestlesime Sandriga sellistel põnevatel teemadel nagu harjumused, loovus, õnnestumised ja ebaõnnestumised. 

Using Format